W związku z możliwością przekazania 1% podatku dochodowego podpisałem porozumienie ze Stowarzyszeniem „Nazaret” im. św. Filipa Neri. Osoby chętne wesprzeć naszą sprawę przy sporządzaniu zeznań podatkowych proszę o podanie następujących danych:


Numer KRS: 0000085599

Z dopiskiem
„cel szczegółowy”: PARAFIA MĄDRZECHOWO

 

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU                   9 grudnia 2018


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Witam w naszej parafii ks. Roberta Kierbica, obecnie wikariusza u św. Katarzyny w Bytowie, który przyjął moje zaproszenie do poprowadzenia naszych rekolekcje adwentowych. Wszystkich parafian proszę o modlitwę za naszego Rekolekcjonistę i oczywiście wszystkich zapraszam do udziału w rekolekcjach. Rekolekcje potrwają do środy włącznie.

2. Dzieci do środy włącznie zapraszam na Msze Święte roratne na godz. 17.00. W czwartek i piątek już normalnie na 18.00.W sobotę na roratną Mszę o 6.30 zapraszam zwłaszcza dorosłych

3. Przypomnę, że młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy we Mszach św. roratnych przynajmniej raz w tygodniu.
W piątek na godz. 17.00 zapraszam tę młodzież na spotkanie do kaplicy.

4. W czwartek Msza św. sprawowana będzie w intencjach członków Żywego Różańca naszej parafii. Wspólny różaniec odmówimy o godz. 17.30.

5. Są opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas. Jest również nowy numer dwutygodnika „W Rodzinie”.

6. W tym tygodniu w czwartek przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

7. Spowiedź przedświąteczna będzie u nas w parafii w piątek 21 grudnia.

8. W najbliższą niedzielę będę chrzcił troje dzieci.

9. W przyszłą sobotę odbędzie się w naszej parafii o godz. 11.00 doroczna kongregacja księży naszego dekanatu. O godz. 11.00 będziemy koncelebrować Mszę św. za zmarłych kapłanów naszego dekanatu. Zapraszam Was do udziału w tej Mszy św.

 

W tym tygodniu patronują nam:
• 13 XII – św. Łucja (283-304), dziewica, męczennica, patronka ociemniałych,
• 14 XII – św. Jan od Krzyża (1542-1591), prezbiter, karmelita, hiszpański poeta, jeden z największych mistyków Kościoła.