W związku z możliwością przekazania 1% podatku dochodowego podpisałem porozumienie ze Stowarzyszeniem „Nazaret” im. św. Filipa Neri. Osoby chętne wesprzeć naszą sprawę przy sporządzaniu zeznań podatkowych proszę o podanie następujących danych:


Numer KRS: 0000085599

Z dopiskiem
„cel szczegółowy”: PARAFIA MĄDRZECHOWO

 

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU              11 marca 2018
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.

2. W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 17.00 i 18.00, a gorzkie żale w niedzielę o godz. 17.00. Dziś zapraszam już na godz.16.40 na mini koncert pieśni wielkopostnych w wykonaniu pracowników i uczestników Środowiskowego Domu  Samopomocy w Bytowie. Bardzo zapraszam, by również naszą obecnością docenić trud włożony w przygotowanie tych pieśni!

3. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

4. Jest nowy numer dwutygodnika „Pielgrzym”.

5. Młodzież zapraszamy na wspólny wyjazd na diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży do Kościerzyny w niedzielę, 25 marca. W programie wspólna procesja, Eucharystia i koncert w wykonaniu Darka Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers. Koszt 10 zł., wyjazd o godz. 12.00, powrót ok 18.00. Informacje i zapisy u Ks. Krzysztofa z parafii św. Katarzyny, tel.: 602 296 169

6. Po raz kolejny organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa z Dziemian do Wiela w nocy z 16/17 marca. Do wyboru są trzy trasy: 28km, 41km i 55km. Parafia św. Katarzyny organizuje wspólny wyjazd. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do ks. Krzysztof