Burmistrz Bytowa zaprasza mieszkańców lokalów mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych do udziału w projekcie pn. „Ciepłe Mieszkanie”, którego celem jest wymiana tzw. kopciuchów i poprawa jakości powietrza.

Gmina Bytów na podstawie ogłoszenia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, ogłasza rozpoczęcie naboru w Programie w latach 2023-2025. Gmina Bytów, w imieniu swoich mieszkańców wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska z wnioskiem o przyznanie środków. W momencie uzyskania pozytywnej oceny podpisana zostanie umowa pomiędzy gminą Bytów a mieszkańcem.

Deklaracje można składać w terminie do 30 listopada 2023 r. do siedziby Urzędu Miejskiego w Bytowie, ul. 1-go Maja 15, 77-100 Bytów, Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji, pokój 315 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu, tj. w poniedziałek od 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pytania dotyczące składania deklaracji oraz dodatkowe informacje udziela: Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Miejskiego w Bytowie, ul. 1-go Maja 15; pokój 315; pod numerem telefonu (59) 822 89 16 oraz e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji oraz niezbędne pliki znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:
www.bytow.com.pl